سامانه‌های پیام کوتاه، نرم افزارهای تحت وب هستند که از طریق آنها میتوان ارسال و دریافت انبوه پیام کوتاه انجام داد،که بهترین و اسان ترین راه در راستای تبلیغات همه جانبه میباشد.
همچنین پیامک‌های دریافتی را پردازش کرد و پاسخ متناسب را برای فرستنده ارسال کرد. برای ارسال و دریافت پیامک از طریق این نرم افزارها، هیچ تجهیزات و امکانات خاصی نیاز نیست و فقط اتصال به اینترنت کافی است شما میتوانید با کم ترین امکانات محصولات و پیام خود را به گوش مخاطب خود برسانید.

شاید برای شما هم پیش امده باشد که نام خود را در یک اس ام اس تبلغاتی بر روی دستگاه تلفن خود ببینید این امر برای کسانیکه اولین بار شاهد ان هستند بسیار جالب و غیر منتظره میباشد.

طبق تحقیقات و بررسی ها و امار نشان داده شده این گونه پیامک ها تاثیرات بسیار زیادی در ذهن خواننده دارا میباشدو باز خورد بهتری نسبت به انواع دیگر دارد”.برای مثال جناب اقای جعفرزاده شما در تاریخ ۱۴ بهمن به سمینار موفقیت دعوت شده اید “.

در صورتیکه شما از کاربران سامانه پیامکی باشید.حتما اشنایی مختصر و یا کاملی با ارسال پیامک هوشمند دارید.و تا حدودی به محبوبیت این نوع ارسال در میان دریافت کنندگان واقف میباشید.به همین دلیل در مقاله ای کوتاه اما کاربردی در باره ی ارسال اس ام اس هوشمند و نحوه کار با ان را برای شما مخاطب محترم اماده کردیم که امیدواریم با مطالعه ان بتوانید از این امکان در سامانه پیامکی مکث اس ام اس استفاده کنید.

بیشتر افراد در تبلیغات کسب و کارخودفقط به این که وارد حساب کاربری خود شده و در قسمت ارسال انبوه اس ام اس تبلیغاتی و یا ارسال تکی تبلیغات بسنده میکنند.و تبلیغات خود را در حدود یک یا دو جمله و به صورت کاملا ساده مینویسندو برای افراد مورد نظر و یا تعداد نامحدودی از افراد ارسال میکنند.

برای مثال” سمینار یک روزه موفقیت؛ مرکز همایش ها و سمینار های تبریز؛ شماره تماس: …”. بدون هیچ شکی، پیامکی که در مثال قبل گفتیم چندین برابر از پیامک مثال دوم، توجه مخاطب را جلب میکند و حتی یک حس صمیمیت دو جانبه را برای شما و مخاطبتان فراهم میکند که موجب می شود، دریافت کنندگان اعتماد بیشتری نسبت به شما داشته باشند…..
.
تصور کنید که شما یک سایت برای کسب و کاری مثل برگزاری یک گفتمان داشته باشید؛ از امکان ارسال هوشمند اس ام اس استفاده کنید؛ همچنین در پیامک خود امکان رزرو پیامکی را نیز به مخاطبان خود بدهید. بدون شک تعداد بازخوردها و پیامک هایی که برای رزرو، دریافت میکنید بسیار بیشتر از نمونه اول خواهد بود. این تنها یک فرضیه نیست! بلکه کسب و کارهای مختلفی از طریق همین امکان ساده و کاربردی، توانسته اند میزان فروش خود را بالاببرند.

ارسال هوشمند اس ام اس هر چند نسبت به نوع اول کمی زمان بر تر است ولی بدانید که این کار هم زمان زیادی از شما نخواهد گرفت.و حتی نیاز به تخصصی هم ندارد ولی هر چقدر هم که زمان برای این کار صرف کنید بازخورد بیشتری دریافت خواهید کرد.

روش کار ارسال هوشمند اس ام اس

درابتدا شما نیاز دارید تا یک فایل اکسل ایجاد کنید.این فایل اکسل در حساب کاربری شما گنجانده شده است میتوانید دانلود کرده و از ان استفاده کنید.نمونه ای از ان را در قسمت پایین مشاهده میکنید.