با پیشرفت فناوری و با پا گذاشتن در عرصه ی دانش بشری دیگر روش های تبلیغات قدیمی مانند چاپ و پخش هزاران هزار برگه تبلیغاتی که به نوبه ی خود هزینه های هنگفتی را به دنبال داشت جای خود را به تبلیغات اسان و مدرن و کم هزینه تر داده اند. با همراه داشتن پنل مکث اس ام اس با دارا بودن سرعت بسیار بالا و تمام امکانات مورد انتظار شما میتوانید به تنهایی و بدون نیاز به واسطه برای شرکت و کسب و کار خود تبلیغ کنید.

پنل اس ام اس یکی از بهترین و سریع ترین انواع ارسال ها در بین ابزار مشابه میباشد.دارندگان این نوع سامانه در هر مکان و زمانی که امکان دسترسی به اینترنت باشد میتوانند به راحتی وارد پنل شخصی خود شده و اقدام به ارسال و دریافت پیامک مورد نیاز خود کنند.پیامک یکی از بهترین و موثر ترین راه ها برای ارتباط بین سازمان ها،ادارت،بانک ها،دانشگاه ها،بورس ها،شرکت ها،فروشگاه ها،نمایشگاه ها،و اشخاص حقوقی و غیر حقوقی و هم چنین تعامل صمیمی بین دارنده خدمات و مشتریان و مخاطبان میباشد.

شرکت مکث اس ام اس با دارا بودن نیروی متخصص و مجرب و با سابقه درخشان خود در زمینه های مختلف تبلیغات پیامکی میتواند بهترین گزینه برای توسعه حرفه و کسب و کار شما در بازار کار فعلی گردد و روز به روز شما را در عرصه رقابت پیشتاز تر گرداند.

امروزه اکثریت مدیران و صاحبان حرفه های مختلف از پیامک به عنوان تکنولوژی نوین برای ارایه خدمات بهتر به مشتریان یاد می کنند و معتقدند با استفاده از سرویس پیام کوتاه ارائه خدمات متنوع و بر قراری ارتباط و جذب مخاطب میسر تر است و افراد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند با مشتریان بالفعل و بالقوه خود به سهولت ارتباط برقرار کند.سامانه پیام کوتاه مکث اس ام اس امکانات و کاربرد های ویژه ای دارد که در ادامه به معرفی چند مورد از ان ها میپردازیم.

ارسال پیامک تکی و گروهی:

با استفاده از این امکان میتوان به یک شماره خاص و همچنین به یک گروه خاص از قبل تعیین شده ارسال انجام داد.برای ارسال گروهی کاربر باید از قبل دفترچه تلفنی از مشتریان آماد کرده باشید در سیستم پیام کوتاه مکث اس ام اس این قابلیت وجود دارد که بتوانید مشتریان و مخاطبین خود را به دلخواه و بر حسب نیاز دسته بندی کنید شماره های آن ها را در سیستم اضافه کنید و سپس در مواقع لزوم به گروهی که مورد نظرتان است پیامتان را ارسال کنید.

ارسال پیامک متناظر:

با استفاده از این امکان در سامانه مکث اس ام اس میتوانید به هر فرد موجود در دفترچه تلفن خود متن مخصوص و بنام همان فرد درج کرده و بصورت گروهی و یکجا ارسال نمایید.

ارسال پیامک فلش:

در این سیستم امکان ارسال پیامک فلش نیز وجود دارد.ارسال پیامک Flash مشابه پیامک معمولی بوده با این تفاوت که پیامک به صورت خودکار بر روی گوشی گیرنده باز خواهد شده ، همچنین این نوع پیامک قابلیت ذخیره شدن در گوشی را ندارد.

ارسال پیامک هوشمند:

شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید
به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید :

آقای مهدی امامی اعتبار شما ۱۲۳۰۰ ریال می باشد
خانم مریم اسدی اعتبار شما ۲۴۵۶۰۰ ریال می باشد

ارسال پیامک زماندار:

با استفاده از این ویژگی میتوانید انتخاب کنید که پیام های شما یک بار و یا در صورت لزوم به صورت دوره های روزانه ،هفتگی ،ماهانه و یا هر ساله ارسال شود.و همچنین میتوانید زمان دقیق ارسال هارا نیز خودتان تعیین کنید.

ارسال پیامک کشوری :

ارسال پیامک کشوری به شما این امکان را میدهدکه بتوانید با استفاده از کد پستی منطقه های مختلف در شهرستان های مختلف بتوانید پیامک انبوه ارسال نمایید.

ارسال پیامک وپ:

ارسال پیامک وپ بسیار شبیه ارسال ام ام اس میباشد.با این تفاوت که در این جا هزینه ارسال بر عهده گیرنده می باشد.ارسال پیامک وپ نیز یکی دیگر از امکانات سامانه مکث اس ام اس میباشد.

ارسال کارت ویزیت:

میتوانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود به همراه ایمیل و شماره موبایل پیامک خود را بصورت کارت ویزیت نیز ارسال نمایید.

ارسال با تفکیک جنسیت و سن:

این بخش کاربردهای فراوانی دارد میتوانید با توجه به کسب و کار و ایده های ارسال خود گیرندگان پیامک های خود را از لحاظ جنسیت و رده سنی تفکیک کنید و به این ترتیب ارسالی هدفمند داشته باشید.و از ارسال های بیهوده پرهیز کنید.

ارسال به دکل ایرانسل :

این قسمت امکان ارسال به تمام شماره های ایرانسل را به شما میدهد و میتوانید با توجه به انتخاب منطقه مورد نظر به تمام پیش شماره های موجود ارسال داشته باشید.این مورد نیز کاربرد های فراوانی دارد.

ارسال کد پستی ایرانسل:

در سامانه مکث اس ام اس با استفاده از این گزینه امکان ارسال پیامک به شماره های ایرانسل کل کشور بر اساس تقسیم بندی کد پستی وجود دارد .

دریافت پیامک از طرف مخاطبان:

علاوه بر امکان ارسال شما میتوانید حتی از مخاطبان خود پیامک دریافت نمایید.و گزارش تحویل و دریافت پیامک ها را نیز در سامانه مشاهده کنید.

وبسرویس:

با استفاده از امکان وبسرویس در این سامانه به راحتی میتوانید پیامک های خود را به صورت اتوماتیک ارسال نمایید.

امکان ارسال تیکت:

این قسمت به شما این امکان را میدهد که در صورت بروز مشکل و یا سوال خاصی در نحوه ی استفاده از پنل از داخل پنل پیامک خود تیکت زده و پاسخ را در همان قسمت دریافت نمایید.

و….

سامانه پیامکی مکث اس ام اس با ارائه صد درصدی امکانات ،نازلترین تعرفه ها(پنل های کاربری و نمایندگی)،تاثیر گذاری فوق العاده و همچنین استفاده بسیار اسان و سرعت بالا اماده خدمت رسانی به تمامی دوست داران پیشرفت در عرصه ارائه خدمات و افزایش بازدهی در حرفه خود میباشد.