تعرفه طراحی وب سایت به مولفه های بسیاری وابسته است، از کیفیت طراحی و جذابیت آن تا کیفیت کد نویسی و بهینه بودن الگوریتم ها، همگی در قیمت نهایی طراحی وبسایت تاثیرگذار خواهند بود. اما در دنیای بی سامان وب قیمت ها و تعرفه های متفاوتی وجود دارد که در عین تفاوت چشمگیر برای هر دو طرف ارزان فروش و گران فروش قابل دفاع خواهد بود. ما در قپابرای برآورد هزینه تمام شده پروژه ها و متناسب با آن برآورد قیمت طراحی یک وبسایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده ایم تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در نظر بگیریم.

استانداردهای قپا در تعیین تعرفه طراحی سایت

  • طراحی وب سایت باید جذاب و منحصر به فرد باشد.
  • در طراحی وب سایت باید کلیه فاکتورهای سئو رعایت شود.
  • سرعت بارگذاری صفحات باید در بالاترین سطح ممکن باشد.
  • نمایش صحیح در موبایل و تبلت.
  • پشتیبانی از تمامی مرورگرهای استاندارد.
  • کاربری وب سایت باید با عملکرد و نوع تجارت همخوانی کامل داشته باشد.
  • برآورد منصفانه تعرفه طراحی سایت متناسب با امکانات مورد نظر مشتری.


تعرفه طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی به سایت هایی گفته می شود که به صورت اختصاصی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها ویا معرفی برندها استفاده می شود در این وب سایت ها امکاناتی از قبیل صفحه معرفی شرکت ، معرفی محصولات، گالری تصاویر، صفحه تماس و … وجود دارد.
قیمت پایه طراحی سایت شرکتی
۱٫۵۰۰٫۰۰۰ / ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

وبسایتهایی که اقدام به فروش آنلاین محصولات و خدمات میکنند را در وبسایت فروشگاهی می نامند. در طراحی سایتهای فروشگاهی امکاناتی نظیر سبد خرید، جستجوی پیشرفته کالاها، سیستم فروش فوق العاده،سیستم کوپن و تخفیف و …درنظر گرفته میشود.
قیمت پایه طراحی سایت فروشگاهی
۲٫۰۰۰٫۰۰۰/ ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت طراحی سایت خلاقانه

سایت های خلاقانه همان ایده های نو هستند، ایده هایی که می توانند آینده شما را زیر و رو کنند. اما برای اجرای این ایده های خلاقانه به یک مجری و راهنمای مناسب نیاز دارید. وبسیما می تواند راهنمای مطمئنی برای شما در اجرای این ایده های خلاقانه باشد.
قیمت پایه طراحی سایت خلاقانه
۴٫۰۰۰٫۰۰۰ / ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

—————————————-

۶۵۵۲۴۸۸۰ – ۲۲۳۹۶۳۸۱

۱۹۷ ۳۳ ۹۳ ۰۹۱۲  

برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

شنبه تا چهارشنبه ۸ صبح الی ۴ بعد از ظهر

—————————————-