تعرفه طراحی وب سایت به مولفه های بسیاری وابسته است، از کیفیت طراحی و جذابیت آن تا کیفیت کد نویسی و بهینه بودن الگوریتم ها، همگی در قیمت نهایی طراحی وبسایت تاثیرگذار خواهند بود. اما در دنیای بی سامان وب قیمت ها و تعرفه های متفاوتی وجود دارد که در عین تفاوت چشمگیر برای هر دو طرف ارزان فروش و گران فروش قابل دفاع خواهد بود. ما در قپابرای برآورد هزینه تمام شده پروژه ها و متناسب با آن برآورد قیمت طراحی یک وبسایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده ایم تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در نظر بگیریم.

استانداردهای قپا در تعیین تعرفه طراحی سایت

  • طراحی وب سایت باید جذاب و منحصر به فرد باشد.
  • در طراحی وب سایت باید کلیه فاکتورهای سئو رعایت شود.
  • سرعت بارگذاری صفحات باید در بالاترین سطح ممکن باشد.
  • نمایش صحیح در موبایل و تبلت.
  • پشتیبانی از تمامی مرورگرهای استاندارد.
  • کاربری وب سایت باید با عملکرد و نوع تجارت همخوانی کامل داشته باشد.
  • برآورد منصفانه تعرفه طراحی سایت متناسب با امکانات مورد نظر مشتری.

تعرفه طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی به سایت هایی گفته می شود که به صورت اختصاصی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها ویا معرفی برندها استفاده می شود در این وب سایت ها امکاناتی از قبیل صفحه معرفی شرکت ، معرفی محصولات، گالری تصاویر، صفحه تماس و … وجود دارد.
قیمت پایه طراحی سایت شرکتی
۱٫۵۰۰٫۰۰۰ / ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

وبسایتهایی که اقدام به فروش آنلاین محصولات و خدمات میکنند را در وبسایت فروشگاهی می نامند. در طراحی سایتهای فروشگاهی امکاناتی نظیر سبد خرید، جستجوی پیشرفته کالاها، سیستم فروش فوق العاده،سیستم کوپن و تخفیف و …درنظر گرفته میشود.
قیمت پایه طراحی سایت فروشگاهی
۲٫۰۰۰٫۰۰۰۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت طراحی سایت خلاقانه

سایت های خلاقانه همان ایده های نو هستند، ایده هایی که می توانند آینده شما را زیر و رو کنند. اما برای اجرای این ایده های خلاقانه به یک مجری و راهنمای مناسب نیاز دارید. وبسیما می تواند راهنمای مطمئنی برای شما در اجرای این ایده های خلاقانه باشد.
قیمت پایه طراحی سایت خلاقانه
۴٫۰۰۰٫۰۰۰ / ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۶۵۵۲۴۸۸۰ – ۲۲۳۹۶۳۸۱