بازاریابی پیام کوتاه ویژگیهای منحصربفردی دارد که نمیتوان از آن صرف نظر کرد و گمان میرود همیشه یکی از بهترین روشهای بازاریابی باشد.

می شود گفت ما انسانهای امروزی توان مقاومت در برابر این وسیله ارتباطی را نداریم. پس بهتر است بدانید بازاریابی پیامکی به زودی منسوخ نخواهد شد.

تمام این جملات ذکر شد تا به شما بگوییم سامانه پیامکی مکث اس ام اس قصد دارد تا شما را در مسیر درست تجارت قرار دهد ، ما به دنبال افرادی هستیم که بتوانیم با آنها طولانی مدت همکاری کنیم و به کمک ما کسب و کارشان را رونق بخشند.

قبل از ارسال اولین پیامک تبلیغاتی خود به مشتریانتان بهتر است به نکات زیر دقت کنید :

اطلاعات تماستان را در متن پیامک تبلیغاتی قرار دهید

قبل از ارسال پیامک تبلیغاتی مطمعن شوید که اطلاعات تماس یا آدرس خود را در پیامک درج کرده اید زیرا بدون این اطلاعات میزان استقبال مشتریان شما کاهش پیدا میکند و در نتیجه شما به حداکثر بهره وری از تبلیغات خود دست پیدا نخواهید کرد.

شما باید به اینکه از طریق باراریابی پیامکی تجارت موفقی خواهید داشت ایمان داشته باشید.

افزایش اثرگذاری متن پیامک در مخاطب

اگر پیشنهاد پیامکی ارسالی شما با ارزش نباشد مطمعنا شاهد تغییرات خاص در تجارت خود نخواهید بود.

اگر پیامک شما دارای محتوا واطلاعات با ارزشی نباشد نمی توانید تاثیر مناسبی را در مشتریان خود داشته باشید و به همین علت تمام تلاشهای شما در راه بازاریابی پیامکی از بین خواهد رفت و در طولانی مدت هم موفقیت در اینباره را نخواهید دید.

پس همیشه این سوال را از خودتان بپرسید که آیا تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان خود انجام داده اید یا نه ؟ اگر پاسختان به این سوال مثبت بود پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید و اگر منفی بود در پیامک خود حتما تغییراتی ایجاد کنید.

چه مواردی می تواند پیشنهاد من را منحصر به فرد کند؟

خودتان را بجای مشتری قرار دهید! بله. این همان جمله کلیشه ای و معروفی هست که مدام میشنویم و سعی میکنیم بدان عمل کنیم چرا که واقعا با این نظریه روشهای ابتکاری عالی برای جذب میشتری میتوان ارایه کرد.

چه مواردی می تواند برای شما جذاب و منحصر به فرد باشد؟

از یک شرکت تجاری چه چیزهایی را انتظار دارید ؟