بیش از ۷۵ درصد کل جمعت دنیا از موبایل استفاده میکنن و جالب است بدانید که در برخی از کشور ها تعداد موبایل های استفاده شده بیش از تعداد جمعیت کل کشور هست یعنی اینکه بطور میانگین هر فرد بیش از یک تلفن همراه دارد واین نشان میدهد که امروزه تلفن همراه بعنوان صرفا وسیله ارتباطی فراتر رفته و تبدیل به یک وسیله ای برای بازی, انجام امور بانکی, تماشای فیلم و برنامه ی تلویزیونی, تنظیم قرار ملاقات ها و …شده است. بطوری که دیگر بشر مدرنیته بدون موبایل نمتواند امورش را انجام دهد و تلفن همراهش واقعا همراهش هست.

در این گذر زمان و پیشرفت روزافزون وسایل تبلیغاتی نیز دچار تحولاتی شده اند. تا چند سال پیش رادیو و تلویزیون و مجلات بهترین روش تبلیغاتی بودن چون مردم با اونها گذران وقت میکردن و بعدا هم صفحات وب در اینترنت بخشی از پتانسیل تبلیغاتی را به خودش اختصاص داد. ولی هیچکدام از این ها تمام عیار نبودند.

امروزه هم بازاریابی با موبایل جای روش های قدیمی  و پرهزینه را گرفته و به نوعی بازاریابی دوطرفه با مخاطبین تبدیل شده که دلایلی که نشون میده بازاریابی با تلفن همراه قدرتمندتر از سایر روش ها است را توضیح میدهیم:

موبایل یک وسیله ی شخصی

موبایل وسیله ای هست که هیچکسی حاضر نیست اون رو در اختیار دیگران بگذاره و  این نشاندهنده ی درجه اهمیت تلفن همراه برای صاحب آن است که تبلیغاتی که روی آن صورت میگیرد نیز چه بسا برای صاحب آن دارای اهمیت است.

روش های مختلف ارتباطی

موبایل ها محدود به صوت و مکالمه نیستند و روش های مختلفی برای ایجاد ارتباط با آن وجود ادرد مثل متن های پیامکی, ویدئو ها و کلی های بلوتوثی و بازی ها و …

همیشه همراه و همیشه در دسترس

اگر شما دنبال کسی هستید که بهش دسترسی ندارید فقط کافیه شماره موبایل اون رو پیدا کنید. چون همه افراد به موبایلشان وابسته هستند و هرجا برود موبایلشان همراهشان است: مسافرات, تعطیلات, سرکار, پارک و …

دسترسی سریع

معمولا برقرای تماس یا ارسال پیامک به موبایل در لحظه انجام میشود و در کوتاهترین زمان پیام خود را میتوانیم به مخاطب ارسال کنیم.

توجیه اقتصادی تبلیغات روی موبایل و پیامکی:

برای تبلیغات با موبایل که عمده ترین روش آن تبلیغات پیامکی میباشد در گذشته مجبور بوردید هزینه های زیادی برای ایجاد بستر ها پرداخت کنید. ولی الان شرکت مکث اس ام اس تمام بستر ها و سخت افزار ها و نرم افزار های تبلیغات پیامکی مورد نیاز را فراهم کرده است و بصورت اشتراک پنل اس ام اس آن را در اختیار عموم قرار میدهد. فقط کافیست یک پنل اس ام اس رایگان یا با امکانات را تهیه کنید و با شارژ اعتبار پیامکی خود اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی به هر نقطه از ایران را انجام دهید. تعرفه ارسال هر پیامک از ۷۵ریال شروع میشود. آیا فرصتی بهتر از این برای گسترش تجارت خود سراغ دارید؟! پس زمان را از دست ندهید و به جمع کاربران مکث اس ام اس بپیوندید.