ایرانسل بعنوان یک غول اپراتور تلفن همراه در ایران تعداد بسیار زیادی مشترک دارد. که این محبوبیت را با ارائه خدمات نوین و بروز و ارزان در سطح دسترسی و پوشش وسیع بدست آورده است و بخصوص محبوبیب خاصی بین قشر جوان دارد.

با توجه به این همه محبوبیت و همه گیر شدن ایرانسل و تعداد بسیار زیاد مشترکین این اپراتور محدود کردن تبلیغات پیامکی فقط به مشترکین همراه اول اصلا کار درستی نیست و چشم پوشی از یک بازار هدف پر رونق به حساب میاد. با این حال برخی از شرکت های ارائه دهنده پنل ارسال پیامک تبلیغاتی بانک شماره موبایل های ایرانسل کشور را ندارند و کاربران این شرکت ها امکان ارسال پیامک به این دسته از مشترکین را ندارند. ولی مکث اس ام اس مفتخر است که بانک کامل و دسته بندی شده از مشترکین اپراتور ایرانسل را دارد و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به ایرانسل برای تمام کاربران محیا شده است.

ارسال اس ام اس انبوه به شماره های ایرانسل با دو روش و طبقه بندی مختلف در سامانه پیامک مکث قرار داده شده است:

ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به ایرانسل بر اساس پیش شماره

ارسال پیامک تبلیغاتی براساس پیش شماره ایرانسل درواقع یک نوع ارسال کشوری است. در این نوع ارسال شما ابتدا یکی از انواع شماره ایرانسل ۰۹۳۰ یا ۰۹۳۳ یا ۰۹۳۵ یا ۰۹۳۶ یا ۰۹۳۷ یا ۰۹۳۸ یا ۰۹۳۹ را انتخاب میکنید و بعد یکی از پیش شماره های موجود برای آن را انتخاب میکنید. مثلا ابتدا نوع شماره ۰۹۳۵ را انتخاب میکنید و بعد برای آن پیش شماره ۲ را انتخب میکنید. این به این معنی است که شما قصد ارسال پیامک به تمام یا قسمتی از شماره موبایل هایی که با ۰۹۳۵۲ شروع میشوند را دارید. بعد سامانه پیامک تعداد کل مشترکین از این پیش شماره را محاسبه و نشان میدهد و شما تعداد دلخواه از انها را انتخاب میکیند و ارسال را انجام میدهید. اگر قصد ارسال به قسمتی از تعداد نشان داده شده را دارید میتوانید ارسال ترتیبی را انتخاب کنید تا در ارسالهای بعدی به شماره های تکراری ارسال نکنید.

ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه ایرانسل براساس کدپستی

این نوع ارسال اس ام اس انبوه به شماره های ایرانسل در وقع یک ارسال منطقه ای میباشد و میتواند ارسال در حد یک شهر  یا منطقه و محله ی خاص باشد. در ارسال کدپستی شما فقط کد پستی شهر یا منطقه یا محله یا خیابان موردنظر راوارد میکیند و سامانه تعداد مشترکین موجود برای این کدپستی را مشخص میکند و شما به تمام و یا قسمتی از این مشترکین میتوانید متن پیامک تبلیغات را ارسال کنید. ناگفته نماند که در ارسال کدپستی به ایرانسل نیز میتوانید از ارسال ترتیبی یا تصادفی کمک بگیرید.

همانطور که گفتیم ارسال پیامک انبوه به بانک ایرانسل در قسمت تبلیغات همه ی پنل های مکث اس ام اس وجود دارد.