اگر شما میخواهید تبلیغات خود را در منطقه ای خاص یا منطقه مربوط به محل کار خود انجام دهید.این روش مناسب ترین است.
با استفاده از این روش شما می توانید اس ام اس های خود را در کد پستی مورد نظر ارسال کنید و روش مناسبی برای انجام تبلیغات محیطی محسوب می شود.
با همکاری اپراتور شرکت ارتباطات سیار و با استفاده از سامانه مکث اس ام اس مخابرات قابلیت ارسال پیامک به کلیه شماره موبایل های فعال و دایر بر اساس کد پستی مورد نظر شما را بر روی سیستم پیامک خود فعال خواهد نمود.
شما می توانید با ثبت چند رقم از سمت چپ کد پستی منطقه سکونت یا محل کار مورد نظر خود به کلیه شماره موبایل های فعال و دایر در آن منطقه پیامک تبلیغاتی ارسال فرمایید.

مزیت ارسال براساس کد پستی:

مزیت این آیتم از سامانه جلوگیری از هدر رفتن هزینه تبلیغات و بهینه استفاده کردن از هزینه تخصیص داده شده برای تبلیغات است..
اگر نمیخواهید از کد پستی استفاده کنید سامانه مکث اس ام اس این امکان را به شما میدهد که محله مورد نظر خود را انتخاب نموده و به آن مناطق ارسال انبوه داشته باشید هم چنین شما میتوانید از تعداد شماره های موجود در مناطق مختلف اطلاع پیدا کنید. برای مشاهده سیستم ارسال پیام کوتاه بر اساس کد پستی یا بانک محلات می توانید بعد از ورود به سامانه از بخش ارسال پیامک وارد بخش ارسال بر اساس کد پستی یا بانک محلات شوید.
سامانه پیام کوتاه مکث اس ام اس ، امکان ارسال به شماره های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر اساس تقسیم بندی کد پستی (معتبرترین و بهترین روش ارسال برای یک محدوده خاص) فراهم آورده است.

مزایای این سیستم نسبت به ارسال BTS ایرانسل :

۱- ارسال در همان لحظه و بدون معطلی انجام میشود. ( در ارسال BTS حداقل ۷۲ ساعت قبل باید سفارش داده شود)
۲- ارسال بدون محدودیت بوده و حتی یک عدد پیامک را نیز میتوانید ارسال نمائید. (در ارسال BTS حداقل ارسال ۱۰.۰۰۰ عدد میباشد!)
۳- ارائه گزارش کامل و دقیق از پیام های ارسالی ( در ارسال بر ارساس BTS هیچ گونه گزارشی ارائه نمیشود.)
۴- ارسال آنلاین توسط خود شما و بدون نیاز به تمکیل فرم و تقاضانامه ( در ارسال BTS میبایست تقاضانه تکمیل شود و برای اپراتور ارسال گردد.)

روش ارسال پیام کوتاه بر اساس کد پستی:

اولین قدم در ارسال پیامک به صورت کد پستی مراجعه به بخش ارسال به کد پستی ایرانسل میباشد که زیر مجموعه بخش ارسال در پنل مکث اس ام اس میباشد.
در مرحله اول لازم است متن پیامک و سپس کد پستی را وارد نمایید..