شرکت طراحی سایت تمام سرویس قهرمان پردازان آریا در یک نگاه

شرکت قهرمان پردازان آریا ( قپاکو ) حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. این گروه  با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت بین المللی نهاد و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه تبلیغات و بازاریابی، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. هدف ما رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان است.
شرکت قهرمان پردازان آریا ( قپاکو ) ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و سرویس هاست. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم، یک آژانس خلاقیت کامل. یک طرح بازاریابی جامع و مهارت برای اجرای آن. اگر به یک سرویس تبلیغاتی آنلاین یا آفلاین، یا یک وبسایت منحصر به فرد و یا یک استراتژی بی رقیب نیازمند هستید، ما شما را حمایت می کنیم تا تمامی اهداف مشترکمان محقق شود.

ما شما را شگفت زده خواهیم کرد!

ehteram2-1wdaEDhMI

احترام

به فکر و عقیده شما برای ما بسیار مهم است، اما مهم تر از آن نتیجه ای است که از کار با ما انتظار دارید، ما به خواسته ی شما احترام می گذاریم و تحقق خواسته شما و حتی بیشتر از آن دستور کاری ما خواهد بود.

65561-2x5m6Cl4R

خلاقیت

در فکر برتر خلاقیت و ایده های جدید، فکر اول و پایه شروع هر پروژه است. ما برای هر کسب و کار و پروژه به فراخور شرایط حتما ایده یا خلاقیت جدیدی در آن حوزه بکار می بریم، شما خلاقیت را از همان ابتدا و در نحوه ی پیشبرد پروژه هم متوجه خواهید شد.

tahqiq2EgzpnQw3

تحقیق محوری

با درج درخواست شما، تحقیق و بررسی ما آغاز می شود، بررسی رقبا، وب سایت رقبا، طراحی وب سایت رقبا، ابزارهای بازاریابی اینترنتی و دیجیتال رقبا، توانایی ها و پتانسیل شرکت شما از جمله مواردی است که زودتر از سایر موارد بررسی می شود و بر اساس آنها برای شما پروپوزال و پیشنهادیه اولیه تهیه می شود.

tahqiq2EgzpnQw3

آگاهی از نیاز مشتریان

به فکر و عقیده شما برای ما بسیار مهم است، اما مهم تر از آن نتیجه ای است که از کار با ما انتظار دارید، ما به خواسته ی شما احترام می گذاریم و تحقق خواسته شما و حتی بیشتر از آن دستور کاری ما خواهد بود.

ehteram2-1wdaEDhMI

اجراء دقیق

پس از بررسی پروپوزال اولیه با حضور شما، نظرات شما نیز برای تهیه پروپوزال نهایی اخذ خواهد شد و در نهایت بر اساس پروپوزال نهایی، اجراء دقیق پروپوزال نهایی در دستور کار ما قرار خواهد گرفت.

ehteram2-1wdaEDhMI

تجربه و دانش تخصصی

ما در زمینه فعالیت تخصصی خودمان و در جهت طراحی وب سایت به یک سیستم مدیریت محتوای ملی رسیده ایم و این گواه تعداد نمونه کار، تخصص، دانش تخصصی و تجربه ماست.

تماس با ما

Contact Websima Creative Agency

ما راه های بسیاری برای ارتباط نزدیک با شما در نظر گرفته ایم
آدرس شرکت : تهران، خیابان رودکی – مابین آذربایجان و دامپزشکی – بن بست اختیاری- پلاک ۱ – طبقه دوم
کدپستی: ۱۹۷۳۱۱۷۹۱۳
تلفن : ۰۲۱۶۶۶۷۶۷۸۵

با ما تماس بگیرید
مشاوره فروش
۰۹۱۲۹۳۳۳۱۹۷

سامانه پشتیبانی
واحد پشتیبانی
۰۲۱۶۶۸۴۲۹۸۴ || ۰۲۱۶۶۶۷۶۷۸۵

با ما در تماس باشید
ارسال RFP
Info@ghapaco.net

برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

شنبه تا چهارشنبه ۸ صبح الی ۴ بعد از ظهر

۰۲۱۶۶۶۷۶۷۸۵

instagram: ghapaco_net

telegram.me/ghapaco_net

برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

شنبه تا چهارشنبه ۸ صبح الی ۴ بعد از ظهر


پیشنهادات و انتقادات ، ثبت شکایات

لذت داشتن یک تیم حرفه ای

اگر به یک وب سایت حرفه ای ، پنل های مختلف برای بهبود کسب و کارتان ، برگزاری سمینار و همایش های متفاوت نیاز دارید و به وجود یک تیم حرفه ای برای پیاده سازی ایده ها و اهدافتان پی برده اید ، شرکت  فکر برتر در کلیه زمینه های زیر آماده مشاوره و اجرای پروژه های مختلف می باشد.

پیشنهاد می دهیم که از خدمات مشاوره ما جهت برتری کسب و کارتان استفاده کنید…

ارائه پروپوزال حرفه ای برای طراحی وب سایت تخصصی  | مشاوره و ایده پردازی برای برگزاری همایش ها  |
            مشاوره تخصصی در زمینه سئو و تبلیغ گوگل  |     فعال سازی سامانه ها و پنل های پیامک